Skip to content

Yeniden Merhaba dünya!

Merhaba Arkadaşlar,

Uzun bir aradan sonra tekrardan yazmaya karar verdim. İşlerden fırsat bulup kendime ve bloguma hiç zaman ayıramadığımın  farkına vardım 🙂 Kendi kendime dedim ki “Belirli bir plan yapıp işlerimi aksatmadan kendime ve bloguma vakit ayırayım.” sonrasında eski blogumun sunucu ödemesini gerçekleştirdim, yazılarıma tam devam edeyim dedim ama kaç aydır ödemesini yapmadığım için blog çoktan uçmuştu bende yeni bir blog açıp sizlerle gezip gördüğüm yerleri, işinize yarayabilecek basit programlamaları, çizimleri, mobile app, sql vs. bilgilerimi paylaşmayı planlıyorum.

Bu arada 1 ay önce motor aldım akşamları evde hiç durmuyorum 🙂 ve 1 aydır tekrar balık tutmaya başladım artık kendime vakit ayırıp hayatın bazı zamanlarda yaşattığı o stresten uzaklaşmaya ve rahatlamaya karar verdim.

Muhabbeti kestirip atıyor gibi olacak ama yine görüşürüz tekrardan bloguma gelirsiniz artık aaa unutmadan aklıma gelmişken sizlere elimden geldiğince bilgim olan PHP, MySQLObjective-C, HTML, CSSPhotoshop yani Front & Back-End bilgilerimi paylaşmaya çalışacağım. Bu arada yardımcı olabileceğim bir konu olursa da hiç çekinmeden yorum olarak veya mail olarak bana iletebilirsiniz. Hoş çakalın sonraki yazımda görüşürüz 🙂

İmkansızlara kulak asarsanız hiç bir zaman yapamazsınız!
#Ömer Demirel

6 Comments

 1. Ali Bülbül Ali Bülbül

  Hayırlı olsun abisi takipcin oluruz 😉

  • OmrDemirel OmrDemirel

   Eyvallah Ali abi 🙂

 2. İbrahim İbrahim

  Sanada merhaba ey dünyalı! =)

  • OmrDemirel OmrDemirel

   Ey marslı 😀

 3. ismail ismail

  Yazılarını okudum ve çok teşekkür ediyorum vermiş olduğun yararlı bilgiler için. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir